سرچ دانلود

» دانلود آلبومسرچ دانلود

پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷

دانلود آهنگ حامد همایون دنیای من

دانلود آهنگ حامد همایون دنیای من

آهنگ دنیای من یکی از موزیک های آلبوم دوباره عشق از حامد همایون میباشد که مدتی پیش منتشر شد. این آهنگ یکی از قشنگ ترین آهنگ های حامد همایون میباشد و به شما پیشنهاد میکنیم که حتما آنرا دانلود کنید. جهت دانلود آهنگ حامد همایون دنیای من با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ به همراه متن آهنگ و پخش آنلاین و کد پخش آنلاین برای وبلاگ و وبسایت به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود آهنگ حامد همایون دیوونگی

دانلود آهنگ حامد همایون دیوونگی

آهنگ دیوونگی یکی دیگر از آهنگ های آلبوم دوباره عشق حامد همایون میباشد که آهنگساز آن حامد همایون و تنظیم کننده آن سامان امامی بوده است. جهت دانلود آهنگ حامد همایون دیوونگی با لینک مستقیم و دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ به همراه پخش آنلاین و متن آهنگ و کد پخش آنلاین برای وبلاگ و سایت به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود آهنگ حامد همایون چنین کنم چنان کنم

دانلود آهنگ حامد همایون چنین کنم چنان کنم

آهنگ چنین کنم چنان کنم از حامد همایون یکی از آهنگ های آلبوم دوباره عشق میباشد که ترانه سرای آن سهیل حسینی، آهنگساز حامد همایون و تنظیم آن بر عهده ی مسعود جهانی بوده است. جهت دانلود آهنگ حامد همایون چنین کنم چنان کنم با لینک مستقیم و دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ به همراه متن آهنگ و پخش آنلاین و کد پخش آنلاین برای وبلاگ و وبسایت به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود آهنگ حامد همایون از هوا پیداست

دانلود آهنگ حامد همایون از هوا پیداست

آهنگ از هوا پیداست یکی از قدیمی ترین آهنگ های حامد همایون خواننده جوان پاپ میباشد. این آهنگ مربوط به دورانی است که حامد همایون به نام حامد محمود زاده فعالیت میکرد و جز اولین آهنگ های او بود. شاعر این ترانه زهرا پارسا است. جهت دانلود آهنگ حامد همایون از هوا پیداست با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ به همراه متن آهنگ و پخش آنلاین و کد پخش آنلاین برای سایت و وبلاگ بهه ادامه مطلب بروید.

دانلود آهنگ مگه شیرو پلنگی ای دل ای دل

دسته بندی : دانلود آلبوم تاریخ : شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶

دانلود آهنگ مگه شیرو پلنگی ای دل ای دل

دانلود آهنگ دلا چونی دلا چونی دلا چون

دانلود آهنگ مگه شیرو پلنگی ای دل ای دل

آهنگ مگه شیرو پلنگی ای دل ای دل یک شعر سروده بابا طاهر میباشد که بیژن مفید آنرا برای ابتدا و انتهای فیلم طوطی ساخته ی ذکریا هاشمی خوانده بود. موسیقی محلی اسفندیار منفرزاده بر روی دو بیتی های بابا طاهر… این موسیقیس به بخش مهمی در دنیای تیره و تار و پر از رنجی میشود که هاشمی سعی در ساختن آن دارد. اتفاقا بر خلاف بیشتر ملودرام اجتماعی های آن زمان، احساسات گریی و سوز و گذازش تبدیل به عنصر سبکی میگردد و تمام و کمال با روح اثر یکی میشود. ما پس از جستجوی فراوان توانستیم این قطعه را پیدا کنیم و برای شما عزیزان به Mp3 تبدیل کرده و در سایت برای دانلود قرار دهیم. با مراجعه به ادامه مطلب میتوانید این موسیقی فوق العاده زیبا را دانلود کنید و از شنیدن آن لذت ببرید.