سرچ دانلود

اخبار جدید - سرچ دانلود

جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶

آیدی کانال عکس چنگال هر روز 2 سال + لینک و آدرس

دسته بندی : اخبار جدید تاریخ : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶

آیدی کانال عکس چنگال هر روز ۲ سال + لینک و آدرس

آیدی کانال عکس چنگال هر روز 2 سال + لینک و آدرس

کانال تلگرام چنگال یا بهتر بگوییم عاشق چنگال کانالی است که از آبان ماه سال ۹۴ فعالیت میکند و میتوان گفت جز خاص ترین کانال های تلگرامی است! این کانال تلگرام هر شب در ساعتی خاص عکس چنگال را منتشر میکند. این کانال تلگرامی تا چند وقت پیش تنها دو هزار عضو داشت اما به دلیل اینکه اکثر کانال ها و سایت ها به آن واکنش نشان داده اند حال بسیار معروف شده است و تعداد عضو های آن به سی هزار نفر رسیده است و این تعداد هر لحظه در حال افزایش است.

فیلم بی حجاب آزاده نامداری | فیلم لو رفته آزاده نامداری

فیلم بی حجاب آزاده نامداری | فیلم لو رفته آزاده نامداری

آزاده نامداری یکی از مجریان تلوزیون است که به تازگی فیلم و عکس هایی از وی منتشر شده است. او قبلا در مصاحبه با روزنامه وطن امروز گفته بود که “خدارو شکر چادری ام” و به همین دلیل منتشر شدن فیلم و عکس بی حجاب از آزاده نامداری موجب سیل عظیم از انتقادات و حواشی برای او شده است. در ادامه فیلم لو رفته آزاده نامداری و فیلم بی حجاب آزاده نامداری را به همراه واکنش او نسبت به این موضوه برای شما قرار داده ایم.

چرا قیمه هارو میریزی تو ماستها؟

دسته بندی : اخبار جدید ، بخش وبلاگی تاریخ : شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶

چرا قیمه هارو میریزی تو ماستها؟

دانلود کلیپ چرا قیمه هارو میریزی تو ماستها؟

چرا قیمه هارو میریزی تو ماستها؟

یک کلیپ و در واقع یک سکانس از سریال جذاب ایرانی میباشد که در آن یک خانواده بر سر سفره نشستند و دارند شام میخورند، اما پسر خانواده به دلیل هواس پرتی قیمه ها را در ماست میریزد که موجب شاکی شدن پدر خانواده میشود. این کلیپ جنبه ی طنز دارد و از یک سریال طنز کات شده است. هم اکنون شما میتوانید این کلیپ را به صورت آنلاین در وبسایت سرچ دانلود تماشا کنید. برای مشاهده ی این کلیپ به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مداحی نوار مغز سرم از کیست

دسته بندی : اخبار جدید تاریخ : شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶

مداحی نوار مغز سرم از کیست

مداحی نوار مغز سرم از کیست

مداحی موار مغز سرم یک مداحی است که کمی عجیب و غریب بوده و بسیاری از مداحان از جمله رضا هلالی و حین عینی فرد و… در برابرش موضع گرفته اند. برای اینکه بفهمید مداحی نوار مغز سرم از کیست با وبسایت سرچ دانلود همراه باشید.

آتش سوزی در اوین + فیلم و عکس

دسته بندی : اخبار جدید تاریخ : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

آتش سوزی در اوین

آتش سوزی در محله اوین

آتش سوزی در زندان اوین

آتش سوزی در اوین

از دقایقی پیش آتش سوزی گسترده ای در منطقه ی اوین تهران اتفاق افتاد و گزارش شده است. دود این آتش سوزی از مناطق مختلفی قابل مشاهده است. تیم آتش نشانی نیز به محل آتش سوزی اعزام شده اند. در حال حاظر اطلاعات دقیقی از علت و محل دقیق آتش سوزی در دسترس نیست.

سحر تبر کیست

دسته بندی : اخبار جدید تاریخ : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶

سحر تبر کیست

بیوگرافی و عکس های سحر تبر

ادرس پیج اینستاگرام سحر تبر

سحر تبر کیست

بیوگرافی سحر تبر

سحر تبر یکی از چندین ملیون دختر عملی موجود در کره زمین است! البته لفظ عملی جنبه ی خوبی ندارد! سحر تبر یکی از ان دسته دخترانی است که سعی کرده با انجام عمل های زیبایی بر روی چهره خود، خودش را زیباتر کند. اما از شانس او قیافه اش به جای بهتر شدن بسیار ترسناک و عجیب و غریب شده است.

او از اینکه قیافه اش به چنین شکلی در آمده است ناراحت نیست! بلکه بسیار ریلکس و آرام به سراغ نرم افزار اینستاگرام رفته است و برای خود یک پیج ساخته است. حال با این پیج و عکس های عجیب و غریبش توانسته است به معروفیت برسد!

خبر مرگ حسین اپیکور + عکس و بیوگرافی

دسته بندی : اخبار جدید تاریخ : جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶

خبر مرگ حسین اپیکور + عکس و بیوگرافی

خبر مرگ حسین اپیکور + عکس و بیوگرافی

به گزارش سرچ دانلود ، متاسفانه مطلع شدیم که حسین اپیکور یکی از اعضای بسیار خوب گروه اپیکور به رحمت خدا رفته اند.این خبر از صفحه رسمی خود گروه اپیکور در اینستاگرام منتشر شد.حسین اپیکور یکی از رپرهای بسیار خوب ایرانی بود که متاسفانه هم اکنون در بین ما نیست.علت مرگ این خواننده عزیز هنوز مشخص نشده است.در ادامه ی این پست با ما همراه باشید تا بیوگرافی این رپر را بخوانید.