سرچ دانلود

دانلود فیلم کوروش کبیر - سرچ دانلود

جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

دانلود فیلم کوروش کبیر

دسته بندی : بزودی ، دانلود فیلم ایرانی تاریخ : پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵

دانلود فیلم کوروش کبیر

دانلود فیلم کوروش کبیر با لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم کوروش کبیر با کیفیت عالی

دانلود فیلم کوروش کبیر

دانلود فیلم کوروش کبیر

دانلود فیلم کوروش کبیر ، فیلمی به نویسندگی و کارگردانی مسعود جعفری جوزانی میباشد که به زودی ساخته خواهد شد!این فیلم در رسای بزرگ مرد تاریخ ایران ، کوروش کبیر پادشاه هخامنشیان میباشد.فیلم کوروش کبیر با بازیگرهای نامی ایرانی و خارجی و در دوزبان پارسی و انگلیسی ساخته خواهد شد و اکران آن نیز جهانی خواهد بود تا کل دنیا با تاریخ سترگ ایران آشنا شوند.فیلم کوروش کبیر در مرحله پیش تولید قرار دارد و به زودی ساخته خواهد شد.

قسمتی از فیلمنامه کوروش کبیر

«روی بام های خانه های کاهگلی و سنگی آتش برافروخته اند. بچه های دهکده گل های سیاه گوش بر سر چوبدستی های خود بر افراشته نوروز خوانی می کنند. نوجوان سربیت خوان ، در حالی که مشعلی در دست دارد پیشاپیش آن ها می رود. سربیت خوان : بهار آمد ، بهار آمد / بهار لاله زار آمد.
کورش به سوی خانه کوچک کاهگلی که آتشی بر بام آن روشن است می رود. کورش: درود بر مادر مهربانم.
ماندانا (مادر کورش) : تا خورشید نخوابد تو و پدرت دست از کوه و دشت بر نمی دارید ؟
کورش: گوسپندان از گیاه تازه روییده دل نمی کنند.
زن در حالی که شالی را بر سر بسته باز می کند و به سوی او می رود. فردا مراسم کشتی بستن است ، باید سدره ات را اندازه کنم …
موبد : کیستی ؟
کورش : ( لحظه ای مردد می ماند ) آن کس که به خواست اهورا مزدا به گیتی آمده تا پندار نیک ، گفتار نیک و کردار نیک او را بیشترین حد به شادی بیاورد …
عروسی با شکوهی بر پاست ، کاساندانا (معشوقه و همسر آینده کورش) در رخت سبز عروسی و سرپوش سرخی که رویش را پنهان کرده سوار بر اسبی سپید با بال و دمی حنایی پشت سر موبد موبدان به سوی کاخ برده می شود. مردم دم در خانه هایشان آتش افروخته با ریختن آویشن و شیرینی بر سر عروس فریاد شادزی ، شادزی سر داده اند .
دختر بچه ها در رخت های رنگارنگ در حالی که کاسه هایی پر از گلبرگ در دست دارند ، سر راه عروس را گلباران می کنند . کورش تا دم دروازه کاخ به پیشواز عروس آمده او را از اسب فرو می آورد و بدره ای زر در دستش می گذارد. دختران جوان از بالای بام و ایوان ها گلبرگ و آویشن بر سر عروس و داماد می ریزند. عده ای سنجد و شیرینی جلوی مردم می گیرند. عروس و داماد پشت سر موبد وارد کاخ می شوند. موبد موبدان در رخت و کلاه سپید ، شالی سبز روی دست عروس و داماد می اندازد و در حال اندرز خوانی آن را می پیچاند…

بازیگران فیلم کوروش کبیر

هنوز هیچ بازیگری برگزیده نشده است

عوامل فیلم کوروش کبیر

تهیه کننده: علی معلم | نویسنده و کارگردان: مسعود جعفری جوزانی

 

آخرین اخبار از فیلم کوروش کبیر

کوروش کبیر در ابتدا با مشکل صدور مجوز روبرو بود ، پس از مدتی مجوز برای ساخت این فیلم صادر شد.سرمایه گذاران ان سرمایه ۲۰ میلیاردی برای ساخت آن گذاشته بودند اما بنا به دلایلی پشیمان شدند!اما این دلیلی برای  نساخت این فیلم نبود.کارگردان این فیلم در این رابطه گفت : کورش بزرگ را با سرمایه های مردمی خواهم ساخت. آرت بوک فیلم تا پایان خرداد و پرِ ویز تا شهریور ماه آماده می شود.

صحبت های مسعود مسعود جعفری جزوانی در خندوانه :

مسعود جعفری جزوانی در شهریور ماه امسال در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت : دکتر معتمدی به اتفاق گروه بزرگی در حال انجام آرت بوک هستند که رو به اتمام است. اصغر نژاد ایمانی نیز با آن ها همکاری می‌کند.
وی افزود: تابلوهای فراوانی از آن فضا و قصرها درست شده که سه بعدی می شود. با این تفاسیر فکر می کنم آرت بوک تا پایان اردیبهشت [شاید منظور شهریور بوده و باشگاه خبرنگاران جوان به اشتباه نوشته اردیبهشت] به پایان برسد.
جوزانی درباره لوکیشن این فیلم سینمایی گفت: از سویی در حال تصمیم گیری برای انتخاب شهر و یا استانی هستیم تا شهر پارسه را در آن جا بسازیم. باید ببینیم کدام شهر بیشتر از بقیه می تواند در انجام این کار به ما کمک کند.

دانلود فیلم کوروش کبیر

او در ۱۷ شهریور اعلام کرد که مراحل پیش تولید این فیلم رو به پایان است و به زودی ساخت آن کلید میخورد.همچنین ذکر کرد که تمام سرمایه این فیلم مردمی است.وی در مصاحبه با خبرگذاری صدا و سیما افزود :مراحل نگارش فیلمنامه و آرت بوک پروژه سینمایی «کورش کبیر» به پایان رسیده است و با انتخاب لوکیشن آن این اثر را کلید می زنیم.بستگی دارد که سرمایه ما به چه اندازه ای باشد و طبق آن داخلی یا خارجی بودن لوکیشن های کار را انتخاب می کنیم؛ تا الان همه سرمایه فیلم مردمی بوده است و باید ببینیم چه اتفاقاتی می افتد.

مسعود جعفری جوزانی در گفت وگو با ایرنا، درباره آخرین فعالیت های انجام شده برای ساخت فیلم «کورش کبیر» افزود: مقدمات آن در حال انجام است و این کار را با پول های مردمی و هزینه های خود ادامه می دهیم. وی ادامه داد: برای تهیه این فیلم جایی را نداریم و مردم پشتیبانی می کنند که تا کنون برای ساخت آن ۵۰۰ میلیون تومان هزینه کرده ایم و آرت بوک و تمام اجزای ابزار آن دوران به صورت سه بعدی تهیه شده است.

کارگردان فیلم سینمایی «جاده های سرد» همچنین گفت: اکنون مشغول برخی کارهای دیگر این پروژه سینمایی همچون خرید زمینی هستیم تا شهرکی را برای این فیلم بسازیم. وی افزود: عادت من این است که با پول های مردم حرکت کرده ام و اگر این کار با همین کمک های مردمی ادامه پیدا کند، فکر می کنم خوب باشد.

جعفری جوزانی درباره زمان ساخت نهایی فیلم «کوروش کبیر» گفت: نمی دانم چه زمانی این فیلم ساخته شود اما ساخت آن به کمک های مردمی بستگی دارد و تا اینجا نیز با کمک های صد هزار و ۲۰۰ هزار تومانی مردم پیش رفته ایم.

کارگردان فیلم سینمایی «شیرسنگی» در پاسخ به این سوال که اگر بودجه آن تاکنون تامین شده بود، اکنون در چه مرحله ای بودیداظهار داشت: طبیعی است که ۱۰ دفعه ساخته شده بود.

وی با اشاره به تهیه آرت بوک پروژه سینمایی «کوروش کبیر» گفت: آرت بوک کتابی است که تعداد محدودی از عوامل فیلم می‌توانند آن را ببینند و در این کتاب همه چیز با جزیات مشخص است و حتی قبل از اینکه بازیگران انتخاب شوند‌، گریم و لباس آنها به طور کامل قابل بررسی و دیدن است. کارگردان فیلم سینمایی «ایران برگر» افزود: این کتاب به شکل سه بعدی ساخته می‌شود و آنقدر اهمیت دارد که هر کسی آن را ببیند، گویی فیلم را دیده است. چون حتی تمام ریتم فیلم با زمان‌بندی دقیق در آن لحاظ شده است.

نکته ای بسیار مهم در رابطه با دانلود فیلم کوروش کبیر

ما این فیلم را برای دانلود قرار نخواهیم داد ، هدف از ایجاد این پست اطلاع رسانی به شما عزیزان بوده است.بیاید به جای دانلود رایگان این فیلم که برای کشورمان و با هدف شناساندن تاریخ ایران به جهانیان ساخته شده است با خرید نسخه های اصلی آن از این فیلم حمایت کنیم تا سرمایه ی آن نیز بازگردد.ما نیز همانند دیگران چندین نسخه از این فیلم را خریداری خواهیم کرد و به دوستانمان هدیه خواهیم داد.شاید وقتی این فیلم پخش شد در سایت قسمتی اضافه کنیم تا کسانی که توانایی خرید این فیلم را ندارند آنرا از ما هدیه بگیرند!امیدوارم شما نیز این کار را انجام دهید.

به این پست امتیاز دهید.
دانلود فیلم کوروش کبیر
4.39 (87.89%) 38 votes
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید Download
2,200 views مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 0
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.