سرچ دانلود

» دانلود رمان موژان منسرچ دانلود

پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷

دانلود رمان موژان من

دسته بندی : دانلود رمان تاریخ : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶

دانلود رمان موژان من

دانلود رمان موژان من

رمان موژان من یک رمان به قلم مهرسا میباشد که در رابطه با یک عشق یک طرفه نوشته شده است و داستان شخصی را روایت میکند که دوست دارد ولی آن شخص دوستش ندارد، این همه یک طرفه بودن آنرا به جنون میرساند و شاید تصمیمی میگرد که نباید… .

خلاصه رمان موژان من

یک طرفه عاشق شدن سخت است، حتما باید کسی باشد که دوستت داشته باشد و دوستش داشته باشی. این همه یک طرفه بودن انسان را مرز جنون میکشد و شاید به تصمیمی ختم شود که زندگی شخص سومی را بازیچه قرار دهد. باید کسی باشد که نم نم تو را با احساساتش آشنا کند و تورا به خود عادت دهد و همه جا حمایتت کند… .

قسمتی از متن رمان موژان من

نه حسادت نکردم . خواستم بدونم با کی میخوای پیاده روی کنی ؟ – : نمیدونم شاید انتظار داشتم که اسم و من و بگه ولی رادمهر نفوذ ناپذیر تر از این حرفا بود گفت  مگه آدم نمیتونه تنهایی پیاده روی کنه ؟ –  . چرا حق با توئه – رادمهر سعی کرد لبخندش و از چشم من دور کنه ولی دیدم که لبخند محوی روی لبش نشسته . تا وقتی به خونه ی سیما جون   . رسیدیم دیگه حرفی نزد ماشین و پارک کرد و هر دو با هم وارد شدیم . بابا و مامان جلوی در به استقبالمون اومده بودن . اول مامان ( سیما جون ) من و توی  : بغلش گرفت و همدیگه رو بوسیدیم بعد نگاهی بهم کرد و گفت  . ماشالله هر روز عروسم خوشگل تر میشه – از تعریفی که جلوی رادمهر ازم کرده بود خجالت کشیدم و سر به زیر انداختم . بابا هم من و در آغوش گرفت و روی موهام بوسه ای  : نشوند . با تعارفشون داخل رفتیم به آروم جوری که فقط سیما جون بشنوه گفتم مامان میخوام لباس عوض کنم کجا برم ؟ –  . برو توی اتاق رادمهر لباست و عوض کن دخترم – میدونستم اتاق سابق رادمهر کجاست . به سمت اتاق رفتم و در و بستم . مانتو و روسریم و در آوردم و شلوارم و با دامن صورتیم عوض کردم . توی آینه ی قدی اتاق نگاهی به خودم انداختم و از اتاق خارج شدم . رادمهر و بابا مشغول حرف زدن بودن و متوجه  : اومدنم نشدن . مامان با دیدنم لبخندی زد و گفت چقدر این رنگ بهت –  .  میاد عزیزم با این حرف مامان رادمهر سرش و به طرفم برگردوند و چند لحظه ای نگاهش روم ثابت موند . زیر نگاهش داشتم خجالت میکشیدم  : . سیما جون از جا بلند شد و گفت  . عزیزم برو کنار رادمهر بشین تا من برم چای بیارم براتون

نکته: دوستانی که قصد خواندن رمان را در موبایل دارند با دانلود و نصب نرم افزار های پی دی اف خوان میتوانند این رمان را به راحتی در تلفن همراه مطالعه کنند.

به این پست امتیاز دهید.
از این مطلب راضی بودید؟لطفا به آن امتیاز دهید.
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید Download
100 views مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 0
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.